Alfa Kurt izle | Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Alfa Kurt izle | Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Alfa Kurt Filmi Yönetmeni : Albert Hughes

Alfa Kurt Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kodi Smit-McPhee, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Marcin Kowalczyk

Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD izle

Alfa Kurt Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Alfa Kurt Filmi Oyuncuları, Alfa Kurt Filmi Yönetmeni, Alfa Kurt Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. Alfa Kurt izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen Alfa Kurt Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler Alfa Kurt fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.


Alfa Kurt Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Alfa Kurt Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Alfa Kurt Filmi Konusu : Alpha, sürüsünden ayrılmış bir kurtla sürüsünden ayrılan genç bir adamın dostluğu hakkındadır. 20 bin yıl önce, üst paleotik dönemde Avrupa'daki kabilesinin en seçkin grubuyla ilk avlandığında genç bir adam yaralandı. Kendi kendine geldiğinde, yalnız olduğunu anlar ve ölmeye terk edildiğini fark eder. Acımasız, ağır, vahşi koşullarda hayatta kalmak için savaşması gerekecek. Bu arada, sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya ve güvenmeyi öğrenmeye başlarlar. Birlikte, sayısız zorluk ve tehlikelerle ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar. Albert Hughes, yeni nesil X-Men'in sevgili Nightcrawler'ı olan Kodi Smit-McPhee'nin oynadığı yönetmen "Alpha" sandalyesinde oturuyor. Yönetmenin yazdığı hikâyeden yazılan filmin senaryosunda, Dan Wiedenhaupt'un imzası var. Macera filminin kadrosu Leonor Varela, Marcin Kowalczyk, Natassia Malthe ve Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimleri içeriyor. Martin Gschlacht'ın yönettiği filmin film müziği Joseph S. DeBeasi ve Michael Stearns'a ait.

Alfa Kurt izle, Alfa Kurt Filmi izle, Alfa Kurt full izle, Alfa Kurt tek parça izle, Alfa Kurt hd izle, Alfa Kurt Filmi Fragmanı, Alfa Kurt Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme