A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War izle | A Private War Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

A Private War Filmi Yönetmeni : Matthew Heineman

A Private War Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Rosamund Pike, Jamie Dornan, Taron Egerton

A Private War Filmi Fragmanı Full HD izle

A Private War Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, A Private War Filmi Oyuncuları, A Private War Filmi Yönetmeni, A Private War Filmi Fragmanı ile ilgili tüm bilgiler için tıkla. A Private War izle Sinemada kısa süre içinde vizyona girmesi beklenen A Private War Türkçe Dublaj Orjinal izlemek isteyenler sinema severlerin merakla beklediği filme ait fragman kısa süre önce yayınlandı. Sinema salonlarına büyük bir izleyici kitlesini çekeceği düşünülen filmin konusunu, filmde yer alacak oyuncuları merak edenler A Private War fragmanı izleyerek ve yazımız içeriğini okuyarak bilgi sahibi olabilirler.


A Private War Full hd tek parça 1080p izlemek için gün sayanlar film fragmanını izleyerek film hakkında bilgi sahibi olabilirler.

A Private War Filmi Fragmanı Tek Parça izle

A Private War Filmi Konusu : Gazeteciliğin saldırı altında olduğu bir dünyada, Marie Colvin (Rosamund Pike) zamanımızın en tanınmış savaş muhabirlerinden biridir. Tamamen korkusuz ve asi bir insan olan Colvin, dünyanın dört bir yanındaki cephelere gidiyor ve sessizliğin sesi olmaya çalışıyor ve sürekli cesaret sınırlarını zorluyor. Sri Lanka'da bir el bombasıyla yaralandığından beri karakteristik bir göz bandı giyen muhabir, Londra'nın seçkin bölümlerinin yanı sıra diktatörlerle yüzleşirken hala rahat. Sevgi dolu ilişkilerini feda eden Colvin'in tanık olduğu travma onu etkilemeye başladığında, özel hayatı zamanla çözülmeye başladı. Savaşın gerçek maliyetini gösterme hedefi onu şimdiye kadarki en tehlikeli görevine götürür. Colvin'in yolu ünlü savaş fotoğrafçısı Paul Conroy (Jamie Dornan) ile birlikte Suriye'nin Humus şehrinin kuşatmasına düşüyor.

A Private War izle, A Private War Filmi izle, A Private War full izle, A Private War tek parça izle, A Private War hd izle, A Private War Filmi Fragmanı, A Private War Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme